S4008DS2RP
DigiKeys produktnummer
S4008DS2TR-ND - Tape og spole (TR)
S4008DS2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
S4008DS2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S4008DS2RP
Beskrivelse
SCR 400V 8A TO-252 (DPAK)
Detaljert beskrivelse
SCR 400 V 8 A Sensitiv gate Overflatemontering TO-252 (DPak)
Kategori
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
8 A
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
6 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - av-tilstand (maks)
5 µA
Delestatus
Aktiv
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Spenning - av-stilling
400 V
SCR-type
Sensitiv gate
Spenning - gate-utløser (Vgt)
800 mV
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Strøm - gate-utløser (Igt)
200 µA
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.6 V
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
5.1 A