Q8012LH2TP
DigiKeys produktnummer
F9572-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
Q8012LH2TP
Beskrivelse
TRIAC ALTRNSTR 800V 12A ITO220AB
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TRIAC Alternistor - uten demper 800 V 12 A Gjennomgående hull ITO-220AB
Kategori
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
110A, 120A
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm - gate-utløser (Igt)
10 mA
Serie
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
15 mA
Emballasje
Rør
Konfigurasjon
Enkel
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Triac-type
Alternistor - uten demper
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - av-stilling
800 V
Kapsling
TO-220-3 full pakke, Isolert flik
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
12 A
Leverandørens enhetsforpakning
ITO-220AB
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.3 V