LSIC2SD065D20A
DigiKeys produktnummer
18-LSIC2SD065D20ATR-ND - Tape og spole (TR)
18-LSIC2SD065D20ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
LSIC2SD065D20A
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 650V 20A TO220AC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 20A Overflatemontering TO-263-2L
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 650 V
Serie
Kapasitans ved Vr, F
960pF ved 1V, 1MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Utdatert
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
20A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-2L
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.8 V @ 20 A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)