LSIC2SD065A10A
DigiKeys produktnummer
F11897-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LSIC2SD065A10A
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 650V 27A TO220-2L
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 27A Gjennomgående hull TO-220-2L
Kategori
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 650 V
Emballasje
Rør
Kapasitans ved Vr, F
470pF ved 1V, 1MHz
Delestatus
Utdatert
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-2L
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
27A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.8 V @ 10 A