LSIC1MO170E1000 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 217
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 59
Datablad
N-kanal 1700 V 5A (Tc) 54W (Tc) Gjennomgående hull TO-247AD
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1200 V, 80 mOhm SiC MOSFET
LSIC1MO170E1000
DigiKeys produktnummer
F11760-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LSIC1MO170E1000
Beskrivelse
SICFET N-CH 1700V 5A TO247-3L
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
15 nC @ 20 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+22V, -6V
Delestatus
Utdatert
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
200 pF @ 1000 V
FET-type
Effekttap (maks)
54W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1700 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247AD
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V, 20V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1Ohm ved 2A, 20V