LJCA060.X
DigiKeys produktnummer
LJCA060.X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LJCA060.X
Beskrivelse
FUSE AUTO 60A 32VAC 32VDC
Detaljert beskrivelse
60 A 32 V AC 32 V DC-sikring Bilteknikk Krever holder Auto Link
Produsent
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
32 V
Farge
Gul
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,571" L x 0,472" B x 0,630" H (14,50mm x 12,00mm x 16,00mm)