LJCA050.X
DigiKeys produktnummer
LJCA050.X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LJCA050.X
Beskrivelse
FUSE AUTO 50A 58VDC AUTO LINK
Detaljert beskrivelse
50 A AC 58 V DC-sikring Bilteknikk Krever holder Auto Link
Farge
Rød
Størrelse/dimensjon
0,571" L x 0,472" B x 0,630" H (14,50mm x 12,00mm x 16,00mm)