LJCA040.X
DigiKeys produktnummer
LJCA040.X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LJCA040.X
Beskrivelse
FUSE AUTOMOTIVE 40A 58VDC
Detaljert beskrivelse
40 A AC 58 V DC-sikring Bilteknikk Krever holder Auto Link
Farge
Grønn
Størrelse/dimensjon
0,571" L x 0,472" B x 0,630" H (14,50mm x 12,00mm x 16,00mm)