LJCA030.X
DigiKeys produktnummer
LJCA030.X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LJCA030.X
Beskrivelse
FUSE AUTO 30A 32VAC 32VDC
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 A 32 V AC 32 V DC-sikring Bilteknikk Krever holder Auto Link
Kategori
Nominell strøm (AMP)
Produsent
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
32 V
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Emballasje
Detaljsalgpakke
Responstid
Treg
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Monteringstype
Krever holder
Farge
Rosa
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,571" L x 0,472" B x 0,630" H (14,50mm x 12,00mm x 16,00mm)