FLNR050.TXID
DigiKeys produktnummer
5666-FLNR050.TXID-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FLNR050.TXID
Beskrivelse
FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50A 250VAC AC 125VDC DC-sikring Patron Krever holder
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
125VDC
Produsent
Littelfuse Inc.
Responstid
Treg
Serie
Bruksområder
Elektrisk, Industri
Emballasje
Boks
Funksjoner
Indikerer
Delestatus
Aktiv
Klasse
RK5
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, QPL, UL
Sikringstype
Patron
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
200kA AC, 20kA DC
Nominell strøm (AMP)
50A
Kapsling
Patron, Ikke standard
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250VAC
Størrelse/dimensjon
0,811" dia x 3,000" L (20,60mm x 76,20mm)