8.0SMDJ40A
DigiKeys produktnummer
8.0SMDJ40ATR-ND - Tape og spole (TR)
8.0SMDJ40ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
8.0SMDJ40ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
8.0SMDJ40A
Beskrivelse
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
64,5V Klemme 124,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
124,1A
Produsent
Effekt - toppuls
8000W (8kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Telekom
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
40V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
44,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
64,5V