30KPA30A-HRA
DigiKeys produktnummer
30KPA30A-HRA-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
30KPA30A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 55.2VC P600
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
55,2V Klemme 548,9A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
548,9A
Produsent
Effekt - toppuls
30000W (30kW)
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,51V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
55,2V