30KPA30A-B er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
55,2V Klemme 548,9A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
30KPA30A-B
DigiKeys produktnummer
30KPA30A-B-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
30KPA30A-B
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 55.2VC P600
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
30KPA30A-B Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
548,9A
Produsent
Effekt - toppuls
30000W (30kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Gjennomgående hull
Enveiskanaler
1
Kapsling
P600, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,51V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
55,2V