1206L110/12SLYR
DigiKeys produktnummer
F5764TR-ND - Tape og spole (TR)
F5764CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F5764DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1206L110/12SLYR
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 12V 1.1A 1206
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 12V 1.1 A Ih Overflatemontering 1206 (3216 metrisk), konkav
EDA-/CAD-modeller
1206L110/12SLYR Modeller
Kategori
Tid til utløsing
300 ms
Produsent
Littelfuse Inc.
Motstand - innledende (Ri) (min)
15 mOhms
Serie
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
130 mOhms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Polymerisk
Kapsling
1206 (3216 metrisk), konkav
Spenning - maks
12V
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
1.1 A
Tykkelse (maks)
0,033" (0,85mm)
Strøm - utløser (It)
2.2 A
Godkjenningsbyrå
cURus, TUV
Strøm - maks
50 A