0SPF030.T
DigiKeys produktnummer
F3518-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0SPF030.T
Beskrivelse
FUSE CARTRIDGE 30A 1KVDC 5AG
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30A AC 1kVDC DC-sikring Patron Krever holder
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
1kVDC
Produsent
Littelfuse Inc.
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Bruksområder
Solar (fotovoltaisk)
Emballasje
Bulk
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL
Delestatus
Aktiv
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
20kA
Monteringstype
Krever holder
Kapsling
5AG, 10mm x 38mm (miniatur)
Sikringstype
Patron
Størrelse/dimensjon
0,406" dia x 1,500" L (10,31mm x 38,10mm)
Nominell strøm (AMP)
30A