0805L075SLYR
DigiKeys produktnummer
F4151TR-ND - Tape og spole (TR)
F4151CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F4151DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0805L075SLYR
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 6V 750MA 0805
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 6V 750 mA Ih Overflatemontering 0805 (2012 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0805L075SLYR Modeller
Kategori
Tid til utløsing
200 ms
Produsent
Littelfuse Inc.
Motstand - innledende (Ri) (min)
40 mOhms
Serie
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
160 mOhms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Polymerisk
Kapsling
0805 (2012 metrisk), konkav
Spenning - maks
6V
Størrelse/dimensjon
0,083" L x 0,053" B (2,10mm x 1,35mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
750 mA
Tykkelse (maks)
0,030" (0,75mm)
Strøm - utløser (It)
1.5 A
Godkjenningsbyrå
cURus, TUV
Strøm - maks
50 A