0505015.MXEP
DigiKeys produktnummer
F3263-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0505015.MXEP
Beskrivelse
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 A 500 V AC 500 V DC-sikring Patron, Keramikk Gjennomgående hull 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksial)
Kategori
Nominell strøm (AMP)
Produsent
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Emballasje
Bulk
Responstid
Hurtigblåsende
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Monteringstype
Gjennomgående hull
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,275" dia x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)