045406.3MR
DigiKeys produktnummer
18-045406.3MRTR-ND - Tape og spole (TR)
18-045406.3MRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
18-045406.3MRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
045406.3MR
Beskrivelse
FUSE 125V SB NANO2 ROHS 6.3A
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.3 A 72 V AC 60 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 2-SMD, firkantet endeblokk
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Treg
Serie
Kapsling
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
50A
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
64.0
Monteringstype
Overflatemontering
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, cURus, TUV, UKCA
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,240" L x 0,106" B x 0,106" H (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
72 V
DC - kald motstand
0.0123 Ohms