0438.750WR
DigiKeys produktnummer
F2946TR-ND - Tape og spole (TR)
F2946CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F2946DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0438.750WR
Beskrivelse
FUSE BRD MT 750MA 32VAC 63VDC
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
750 mA 32 V AC 63 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0438.750WR Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
50A
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
0.0281
Monteringstype
Overflatemontering
Godkjenningsbyrå
CSA, UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B x 0,020" H (1,54mm x 0,85mm x 0,50mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
32 V
DC - kald motstand
0.466 Ohms