0325020.MXDP
DigiKeys produktnummer
F10773-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0325020.MXDP
Beskrivelse
FUSE CERM 20A 250VAC 60VDC 3AB
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 A 250 V AC 60 V DC-sikring Patron, Keramikk Gjennomgående hull 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksial)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0325020.MXDP Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Treg
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
400A AC, 500A DC
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
1900.0
Monteringstype
Gjennomgående hull
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,275" dia x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
DC - kald motstand
0.0042 Ohms