0312.125MXP
DigiKeys produktnummer
F4779-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0312.125MXP
Beskrivelse
FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
125 mA 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
35A
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
7.145 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V