0312.062HXCCP
DigiKeys produktnummer
0312.062HXCCP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0312.062HXCCP
Beskrivelse
FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
62 mA 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Responstid
Hurtigblåsende
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
35A
Emballasje
Bulk
Smelting I²t
2.49E-4
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL
Monteringstype
Krever holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
24.7 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V