028707.5PXS
DigiKeys produktnummer
F11907-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
028707.5PXS
Beskrivelse
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE ATO
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
7.5 A AC 32 V DC-sikring Bilteknikk Krever holder Blad, ATO/ATC
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
1kA
Emballasje
Bulk
Smelting I²t
60.0
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Monteringstype
Krever holder
Farge
Brun
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,752" L x 0,201" B x 0,484" H (19,10mm x 5,10mm x 12,30mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
10.91 Ohms