0239.250MXP
DigiKeys produktnummer
F4734-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0239.250MXP
Beskrivelse
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
250 mA 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Responstid
Treg
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
35A
Emballasje
Bulk
Smelting I²t
0.34
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, KC, UL
Monteringstype
Krever holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
3.07 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V