SPD2-480-2P0-R
DigiKeys produktnummer
5666-SPD2-480-2P0-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPD2-480-2P0-R
Beskrivelse
SPD TYPE 1/TYPE 2 480VAC MCOV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Overspenningsvern (SPD) 480VAC MCOV 2 Pol
EDA-/CAD-modeller
SPD2-480-2P0-R Modeller
Strøm - beskyttelsesklassifisering (VPR)
1.5 kV
Strøm - beskyttelsesnivå (VP) (2416)
2.3 kV
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Skjema
Kun modul
Antall poler
2
480VAC