JLLS030.TXP
DigiKeys produktnummer
5666-JLLS030.TXP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
JLLS030.TXP
Beskrivelse
FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30A 600VAC AC 300VDC DC-sikring Patron Boltmontering
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
300VDC
Produsent
Littelfuse Inc.
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Bruksområder
Elektrisk, Industri
Emballasje
Boks
Klasse
T
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL, UR
Monteringstype
Boltmontering
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
200kA AC, 20kA DC
Sikringstype
Patron
Kapsling
Patron, Ikke standard
Nominell strøm (AMP)
30A
Størrelse/dimensjon
0,563" dia x 1,500" L (14,30mm x 38,10mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
600VAC