Bilde for PKG.2B.304.CYMD62 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PKG.2B.304.CYMD62
DigiKeys produktnummer
PKG.2B.304.CYMD62-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PKG.2B.304.CYMD62
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Klemforbindelse
Kategori
Kappeoverflate
Krom
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Funksjoner
Kontakthus
Antall posisjoner
4
Skjerming
Mantelstørrelse - innsats
304
Nominell strøm (AMP)
15A
Monteringstype
Fritthengende (på-linje); Panelmontering
Kabelåpning
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Monteringsfunksjon
Gjennomføring - mutter på bakside
Driftstemperatur
-55°C – 250°C