PHG.2B.316.CLLD82
DigiKeys produktnummer
PHG.2B.316.CLLD82-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.2B.316.CLLD82
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
Detaljert beskrivelse
16 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
PHG.2B.316.CLLD82 Modeller
Antall posisjoner
16
Nominell strøm (AMP)
6A
Mantelstørrelse - innsats
316
Kabelåpning
0,283" – 0,323" (7,20mm – 8,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C