Bilde for PHG.2B.306.CLLD62Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PHG.2B.306.CLLD62Z
DigiKeys produktnummer
PHG.2B.306.CLLD62Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.2B.306.CLLD62Z
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 6P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
6 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
PHG.2B.306.CLLD62Z Modeller
Antall posisjoner
6
Nominell strøm (AMP)
12A
Mantelstørrelse - innsats
306
Kabelåpning
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C