Bilde for PHG.2B.304.CLLD62Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PHG.2B.304.CLLD62Z
DigiKeys produktnummer
PHG.2B.304.CLLD62Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.2B.304.CLLD62Z
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PHG.2B.304.CLLD62Z Modeller
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Gull
Produsent
Farge
Sølv
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Emballasje
Bulk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
15A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C