PHG.00.303.CLLD35
DigiKeys produktnummer
PHG.00.303.CLLD35-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.00.303.CLLD35
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
PHG.00.303.CLLD35 Modeller
Antall posisjoner
3
Nominell strøm (AMP)
3A
Mantelstørrelse - innsats
303
Kabelåpning
0,106" – 0,138" (2,70mm – 3,50mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C