Bilde for PFG.2B.310.CLLD72 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PFG.2B.310.CLLD72
DigiKeys produktnummer
PFG.2B.310.CLLD72-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFG.2B.310.CLLD72
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PFG.2B.310.CLLD72 Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Krom
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Funksjoner
Kontakthus
Antall posisjoner
10
Skjerming
Mantelstørrelse - innsats
310
Nominell strøm (AMP)
8A
Monteringstype
Fritthengende (på-linje); Panelmontering
Kabelåpning
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Monteringsfunksjon
Mutter på forsiden og baksiden
Driftstemperatur
-55°C – 250°C