FPG.0B.302.CLAD52 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
ODU
På lager: 11
FPG.0B.302.CLAD52
DigiKeys produktnummer
FPG.0B.302.CLAD52-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FPG.0B.302.CLAD52
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
EDA-/CAD-modeller
FPG.0B.302.CLAD52 Modeller
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Nominell strøm (AMP)
10A
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C