Bilde for FPG.0B.302.CLAD42Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FPG.0B.302.CLAD42Z
DigiKeys produktnummer
1124-FPG.0B.302.CLAD42Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FPG.0B.302.CLAD42Z
Beskrivelse
INTERCONNECT CIRCULAR
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FPG.0B.302.CLAD42Z Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Krom
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Funksjoner
Kontakthus
Antall posisjoner
2
Skjerming
Mantelstørrelse - innsats
302
Nominell strøm (AMP)
10A
Monteringstype
Fritthengende (i linje), Høyrevinklet
Kabelåpning
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Terminaler
Loddekopp
Driftstemperatur
-55°C – 250°C