Bilde for FNG.0B.307.CLAD52Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FNG.0B.307.CLAD52Z
DigiKeys produktnummer
FNG.0B.307.CLAD52Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FNG.0B.307.CLAD52Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
7 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Gull
Produsent
Farge
Sølv
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Emballasje
Bulk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus, Festesnor
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
7
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Mantelstørrelse - innsats
307
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C