FGG.3B.322.CLAD10
DigiKeys produktnummer
1124-1075-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.3B.322.CLAD10
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 22P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
22 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.3B.322.CLAD10 Modeller
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Antall posisjoner
22
Nominell strøm (AMP)
5,5A
Mantelstørrelse - innsats
322
Kabelåpning
0,362" – 0,394" (9,20mm – 10,00mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C