FGG.3B.308.CYCD10Z
DigiKeys produktnummer
1124-1074-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.3B.308.CYCD10Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Detaljert beskrivelse
8 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Klemforbindelse
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Antall posisjoner
8
Nominell strøm (AMP)
13A
Mantelstørrelse - innsats
308
Kabelåpning
0,362" – 0,394" (9,20mm – 10,00mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C