FGG.2B.310.CLAD92Z
DigiKeys produktnummer
FGG.2B.310.CLAD92Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.2B.310.CLAD92Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.2B.310.CLAD92Z Modeller
Antall posisjoner
10
Nominell strøm (AMP)
8A
Mantelstørrelse - innsats
310
Kabelåpning
0,323" – 0,362" (8,20mm – 9,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C