FGG.2B.308.CLAD62Z
DigiKeys produktnummer
FGG.2B.308.CLAD62Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.2B.308.CLAD62Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.2B.308.CLAD62Z Modeller
Antall posisjoner
8
Nominell strøm (AMP)
10A
Mantelstørrelse - innsats
308
Kabelåpning
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C