Bilde for FGG.2B.304.CYCD92 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.2B.304.CYCD92
DigiKeys produktnummer
FGG.2B.304.CYCD92-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.2B.304.CYCD92
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Klemforbindelse
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
15A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,323" – 0,362" (8,20mm – 9,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C