FGG.2B.304.CLAD82Z
DigiKeys produktnummer
FGG.2B.304.CLAD82Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.2B.304.CLAD82Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.2B.304.CLAD82Z Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
15A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,283" – 0,323" (7,20mm – 8,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C