FGG.2B.304.CLAD72Z
DigiKeys produktnummer
FGG.2B.304.CLAD72Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.2B.304.CLAD72Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.2B.304.CLAD72Z Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
15A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C