FGG.2B.304.CLAD62Z
DigiKeys produktnummer
FGG.2B.304.CLAD62Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.2B.304.CLAD62Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.2B.304.CLAD62Z Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
15A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C