FGG.2B.302.CLAD82
DigiKeys produktnummer
FGG.2B.302.CLAD82-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.2B.302.CLAD82
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.2B.302.CLAD82 Modeller
Antall posisjoner
2
Nominell strøm (AMP)
25A
Mantelstørrelse - innsats
302
Kabelåpning
0,283" – 0,323" (7,20mm – 8,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C