FGG.1B.306.CLAD42Z
DigiKeys produktnummer
FGG.1B.306.CLAD42Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.1B.306.CLAD42Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
6 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.1B.306.CLAD42Z Modeller
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Antall posisjoner
6
Nominell strøm (AMP)
7A
Mantelstørrelse - innsats
306
Kabelåpning
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C