FGG.1B.304.CLAD42Z
DigiKeys produktnummer
1124-1384-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.1B.304.CLAD42Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.1B.304.CLAD42Z Modeller
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
10A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C