FGG.0T.309.CLAC45
DigiKeys produktnummer
1124-FGG.0T.309.CLAC45-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0T.309.CLAC45
Beskrivelse
Circular Metal
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
9 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0T.309.CLAC45 Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Krom
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP66/IP68 - støvtett, vannbestandig, vanntett
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Funksjoner
Kontakthus
Antall posisjoner
9
Skjerming
Mantelstørrelse - innsats
309
Nominell strøm (AMP)
2A
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Kabelåpning
0,161" – 0,177" (4,10mm – 4,50mm)
Terminaler
Loddekopp
Driftstemperatur
-55°C – 200°C