FGG.0B.307.CLAD52Z er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
ODU
På lager: 11
Datablad
7 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
DigiKeys produktnummer
1124-1060-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.307.CLAD52Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0B.307.CLAD52Z Modeller
Antall posisjoner
7
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Mantelstørrelse - innsats
307
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C