FGG.0B.305.CLAD56Z
DigiKeys produktnummer
FGG.0B.305.CLAD56Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.305.CLAD56Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
5 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Antall posisjoner
5
Nominell strøm (AMP)
6,5A
Mantelstørrelse - innsats
305
Kabelåpning
0,209" – 0,220" (5,30mm – 5,60mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C