Bilde for FGG.0B.305.CLAD22 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.0B.305.CLAD22
DigiKeys produktnummer
1124-FGG.0B.305.CLAD22-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.305.CLAD22
Beskrivelse
CIRCULAR CONNECTOR
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Kategori
Kappeoverflate
Krom
Antall posisjoner
5
Skjerming
Mantelstørrelse - innsats
305
Nominell strøm (AMP)
6,5A
Kabelåpning
0,055" – 0,087" (1,40mm – 2,20mm)
Terminaler
Loddekopp
Driftstemperatur
-55°C – 250°C